Říjen 2013

Slovenské orgie

31. října 2013 v 21:39 | Pimouch&Včemed&Jamar |  Hagridovi gaymatička
Slováci jsou (ne)existující národ a žijí ve Velkoslovenské říši. Mezi jejich oblíbené jídlo, které jedí k snídani, obědu i večeři, se řadí halušky s brynzou, které si dávají jako přílohu téměř ke všemu.Slováci jsou lidé, kteří se dorozumívají pomocí slovenských znakomluveckých jazyků, kterých je nespočetně a většinou zní úplně jinak než mandarínština. Slovenská hymna, která pojednává o kruté bouři, je tradiční ukázkou jak slovenského jazyka, tak i hudebního vkusu. Pokud se chcete se Slováky domluvit, je nutné znát jejich nejznámější fráze.
Zkrátka a dobře, se Slováky mám zkušenost, na kterou člověk jen tak nezapomene. Nedávno jsem měl aférku s mužem, který se převlékal za Slováka, a to způsobilo značné nedorozumění v českém národě.
Mám rád slovenské povídky a mám v sobě kapku slovenské krve (krupice). Také velice zbožňuji slovenskou kamasutru (surikatu). Na Slovensku jsem se narodil, ale není to vlastně pravda. Pravda totiž je, že pocházím z Hagridova chlupatého vejce neboli z hagrovejce.

A zde je ukázka pravého slovenského p(l)ísňáku:

Pisátko

30. října 2013 v 0:52 | Pimouch&Včemed&Jamar |  Dopisy
Můj předrahocenný Watsone!
Vy můj drahouši. Ty vaše sexy zrzavé křivky mě neskutečně rajcují. Vidět Vaše zrzavé chloupky v plavkách (případně bez plavek) by byl můj sen. Už dlouho jsem neviděl takovou velkou a zrzavou záhadu jako jste vy, Watsone! Jste tak neskutečně nádherná a zrzavá bytost. Váš zjev mi zcela připomíná pohledy hladových Slípek.
Ach promiňte, zasnil jsem se. Jen Vaše přítomnost, přítomnost malé zrzavé potvůrky, která skrývá v trenýrkách Calvin Klein velké překvapení, mě potěší. Zatím se mějte.
S pozdravem S. Holmes


Ach Holmesi,
Vaše slova mě lechtají na místech, kam ani sluneční svit nedopadá.

Watsíčky

30. října 2013 v 0:44 | Pimouch&Včemed&Jamar |  Dopisy
Mimochodem, vážený Dr. Watsone, zapomněl jsem se otázat, jak Vám snáší slípky?
Výtečně Holmesi, v té polévce, co nám paní Hudsonová uvařila, chutnaly opravdu skvěle.To jsem rád.Nejste, vidím Vám to na očích, že to jen předstíráte.

Hagridova růžová tečka

29. října 2013 v 23:35 | Pimouch&Včemed&Jamar |  Hagridovi příběhy
V malé chaloupce žil jeden muž a měl rád malé chlapečky. A né ledajaké, jenom zrzky s fialovými kníry.... ale jednoho dne změnil svůj názor, začaly se mu líbit i zrzavé oční bulvice a to zdaleka není nic oproti tomu, co se mu stalo pak. V nedaleké vesnici opodál žil právě jeden tento chlapec splnující všechny požadavky. Až na jeden - měl příliš vrásčitou prdel. A tak musel na liposukci, kde mu ale na zadku zanechali velice vzácnou vadu - ocásek. A byl rybí. A měl šupiny, ale né ledajaké - byly příliš kluzké. Ale mu to nevadilo, protože ho to vedlo ke štěstí. Byl tak neuvěřitelně šťastný a bál se, že už nikdy takhle šťastný nebude, tak se rozhodl, že umře teď a šťastný než později a smutný. Ještě téhož večera šel na útes a tam skončil svůj život. Byl neuvěřitelně šťastný...
Muž byl z toho nešťastný. Roky hledal někoho aspoň trochu skvělého jako byl A-mor , ale marně. Až jednoho dne šlápl do tvrdého chlebu pohozeného na okraji jednoho města, kolem kterého právě procházel. Pořezal si o něj žíly - vykrvácel, zemřel. Po dlouhé cestě našel na onom místě A-mora. S A-morem si založili firmu jménem Goering, která vyráběla práškovací letadla.
Albus Palo si v pátek večer uvařil sloní pastu a naservíroval ji A-morovi k večeři.

Volební časy

25. října 2013 v 22:17 | Pimouch&Včemed&Jamar |  Hagridovi gaymatička
Již dnes a také zítra se konají volby do Poslanecké sněmovny. Po neúspěšném pokusu založit si vlastní stranu SSH (Strana Svatého Hagrida) jsem se rozhodl, že budu volit nějakou jinou.
Pokud půjdete volit, vezměte si sebou na pomoc malého kapesního Hagrida, kterého můžete v případě ztráty volebního lístku vhodit do volební urny místo něj. Mnoho lidí volit nechodí, a to může mít za následek velice nepříznivé výsledky voleb.
Mně (ne)osobně se zamlouvá Pirátská strana, poněvadž už od mala jsem chtěl být pirátem, který plachtí po Temži. Avšak můj osud byl zcela jiný. A nyní už je zpečetěn. Není mi však znám. Proto jsem se doposud nerozhodl, koho budu volit. Vím však naprosto jistě, že Zemanovci to nebudou. Mají příliš zemanovské postavení, které se mi příčí ve všech směrech. Každý se musí rozhodnout, jestli koupit šunku dušenou nebo uzenou.Krusty

18. října 2013 v 7:13 | Pimouch&Včemed&Jamar |  Hagridovi gaymatička
Prokrastinace je vážná věc, každý z nás by měl pochopit, že prokrastinovat se nemá - ať už to znamená cokoli. Kdybychom to ale vzali z pohledu, kdy už to víme, dalo by se říct, že to dělá téměř každý z nás.

Co bych měl dělat: učit se

Co bych chtěl dělat: spát

Co si myslím, že dělám:

Co dělám, když prokrastinuji:
George Clooney – americký herec, filmový režisér, producent a scenárista na 66. ročníku Benátského filmového festivalu v roce 2009.

Město, jehož sláva hvězd se dotýká

8. října 2013 v 14:38 | Pimouch&Včemed&Jamar |  Hagridovi gaymatička
Praha je pohlavní město České respubliky. V Praze jsou tlučhubové. Praha je moje nejneoblíbenější město v ČR. Lidmi je často nazývaná Praga. Celý svůj život jsem tu byl pouze 2x a upřímně doufám, že se to nebude opakovat. V Praze jsou krčmy středověkého původu. Nachází se zde také velice známá památka, která se nazývá Prasna Brána. Je tam strach a hnus a na lavicích jsou kapesníky potřísněné prachem. Na orloji se odehrávají kozí příběhy. Toť vše ode mě, vážení posluchači!