Květen 2014

Dawídek

28. května 2014 v 13:39 | včemed&jamar&pimouch |  GAYVZOR
Ano, ale kdo jsi?


Tvoje nová vášeň

Pohádky ovčí babičky

28. května 2014 v 13:14 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Já - hagromilouš - jsem černá ovce všech Hagridů. Lépe řečeno, mám černý nehtík na pravé nožce - nalakovaný. Když se ovcím narodí černé jehně, stane se z něj budoucí Beránek, ale to nedává smysl, takže bych měl začít úplně od znova, ok? Já (ne)jsem černá ovce, ale mohl bych (ne)být. Mým revírem je gay bar, který mám hned vedle mého dvanáctipalcového domečku a moje plíce vydechují z posledního (gay)doušku života. No, musím uznat, že tohle je ještě větší nesmysl... takže to asi vzdávám... ale já se nikdy nevzdávám, takže:
Černá ovce má obvykle bílou až světle bílou barvu, tak nějak do hněda. Obvykle se vyskytuje v křesťanských rodinách a je to přežvýkavec, který má místo jazyka velký palec. Jednou jsem žil na ovčí farmě, protože mě vlastně vychovali ovčí babičky, a musím říct, že to byly dobré časy...


Tohle je vlastně moje matka - narodila se se zvláštní poruchou, která se postupně stala jejím prokletím.


A tohle je moje teta jindřiška, když jí bylo 50 let

Hagrozrcka

25. května 2014 v 21:09 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Dokážu si představit mnoho věcí pod tímto slovním spojením, ale ještě mě nikdy nenapadlo, abych o tom něco napsal. Takže dnes je ten den, kdy se s vámi podělím o své chlípné homo-hagridí touhy, které mě provádí už od mého narození (no tak, jen si to přiznejte, že je to docela aji fajn kus bečky). Ale zpět k tématu. Chtěl bych se svěřit hlavně s tím, že já už párkrát v tomto světě byl, nebo se do něj už mnohokrát snažil dostat. Každý večer v pravé poledne obdivuji svůj majestátně neznámý xicht v zrcadle, což mě vždycky přivede na jednu myšlenku a začnu svlékat své komorní džínsy, ze kterých jsem před 10 lety vyrostl a tupírovat si své licousy. A to jen díky tomu, že mám příliš velké paže. Včera se tato moje každodenní aktivita ale změnila v čiré peklo, když jsem v zrcadle uviděl své rozcuchané vlasové kníry a začal potit psí krev. To ale ještě nebylo nic oproti tomu, co potom následovalo. Z plochy zrcadla vylezlo skleněné oko a praštilo mě do hlavy. Když jsem se pak ráno probudil, ležel jsem zcela nahý na kraji řeky.
Když jsem ještě býval malý kluk

15. května 2014 v 21:08 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Když mi bylo pět, tak mi ještě nebylo šest a netušil jsem, že se ze mě za pár let stane latentní a později otevřený homosexuál. Jednoho dne, když jsem slavil páté narozeniny, jsem si hrál s panenkami po mé prababičce, když v tom mi moje matka přinesla čokoládový dort s růžovou polevou, a vprostřed toho dortu seděl miniaturní marcipánový gay man.

Vypadal asi takto:


Vlastním ho dodnes v sklenici s lákem, avšak neodvažuji se ho sníst.

Z období mého pětiletého mládí si již více nevzpomínám na nic zajímavého. Nejspíš to bude tím, že mi před pár lety na hlavu spadl 12ti-tunový betonový lustr, který jsem mýval nad postelí, ale to je jiný příběh. (Je to příběh o mém bisexuálním ex-milenci , který byl vysoce hyperaktivně a sexuálně přitažlivý)
V dnešní době, kdy už jsem si zvykl na prostředí bez tlučhubců a tlučhubek kolem mužů, můžu o sobě říct, že jsem velice šťastný muž a že na Hagrida nikdy nezapomenu.

Když chytám čápy dělám přesně tohle:

Raúl před svým utrpením

Jarmark

6. května 2014 v 18:08 | včemed&jamar&pimouch |  Dopisy
Drahý Dr. Watsone!
Je mi ctí Vám posílat dopisy. To, co moje srdce a můj ptáčínek cítí, když mi odepíšete, je nepopsatelné. Už se moc těším, jakou záhadu budeme řešit dnes. V pátek, v poledních chvilkách, bychom mohli zajet parním vlakem do tamějšího velkoměsta... Určitě víte, co mám na mysli.
Držte se v této hrůzlivé chvíli
PS: Jak to vidíte dnes po práci?

S láskou S. Holmes

Holmesi,
Mohu Vám v klidu oznámit, že mé srdce a samozřejmě i to druhé (jak jste zmínil vy) cítí naprosto to samé. I když musím přiznat, že si nejsem jist, které velkoměsto máte na mysli, ale jsem přesvědčen o tom, že si to ve vlaku opravdu užijeme (nespěchejte na mě) a pomáhat Vám s řešením záhady mi alespoň pomůže přijít na jiné myšlenky. Mimochodem po práci jsem byl domluven na jedné schůzce, ale pro Vás si nějaký čas najdu vždy.

Dr. Watson


Watsone!
Jsem velice potěšen. Tak co si v tom velkoměstě, Watsi, koupíte? ...podprsenku, kalhotky? Já sám ještě váhám. A co ten sobotní den? Nechtěl byste, předrahouškovaný drahouši, podpořit ty chudé bezmocné děti? Co vy na to?

S úctou S. Holmes

Jak už určitě víte, Holmesi, tak ještě opravdu nevím, kolik peněz bude v tu chvíli obsahovat má peněženka, tím pádem ještě nejsem rozhodnut, co si vlastně koupím. Ale vy mi určitě poradíte, viďte? O sobotě zatím nevím vůbec nic. Prozatím je zbytečné se ptát. Při získání jakýchkoliv informací o sobotní události se Vám samozřejmě ozvu. Buďte připraven - na cokoliv.


Watson


Můj styl, můj Hagrid

6. května 2014 v 16:54 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Každý, i když to možná neví, má svůj "nějaký" styl. Nějakým způsobem se chová a vyjadřuje, nosí různé kousky oblečení... Nejdůležitější ale je, abychom styl nekopírovali od ostatních a každý měli ten svůj.
Například já miluji svůj styl života. Je to asi to nejlepší co mám, když celý dlouhý den sním o Hagridovi nebo jiném (sexy) muži se mnou v posteli (ach ano, už je to tak, jsem single). Nejvíce že všeho bych si ale přál vypadat jako on - což se naprosto kříží s tím, co píši na začátku.Abych pravdu řek, někdy se dokonce stejně oblékám a mluvím velmi hlubokým hlasem, abych si tak víc připadal.
Když si ale potřebuji odskočit, je pro mě pak velmi obtížné rozepínat si hagridovské kalhoty, protože jsou na zámek a já si zatím nedokázal zapamatovat správnou kombinaci. Většinou když tahle situace nastane, musím zavolat svému bývalému hagrospáči (příteli), kterými je pomůže rozepnout nůžkami na živý plot.


Takto se oblékám když jdu pást své oře:

Patologická závislost

1. května 2014 v 19:17 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Tak a je to tu. Chvíle přiznání. Já - veliký hagromil - jsem závislý na hagropornu. Dva Hagridi, tři Hagridi - úplně cokoliv v souvislosti s Hagridem mě neuvěřitelně vzrušuje. Nejvíc ale 5 Hagridů v různých hagro-polohách na vodní posteli.
Když jsem byl včera na záchodě, začal jsem si ale uvědomovat, že přemýšlení o takovýchto věcech pro mě není zdravé - což by si měl uvědomit každý s takovouto poruchou. Nechci říkat, že to je porucha, ale každý z nás by si měl vymezit hranice mezi realitou a skutečností.
Mojí druhou závislostí je majonéza. Rád se v ní koupu a také jí dávám do všeho jídla - nejlepší jsou palačinky plněné majonézou! Často pořádám majonézové orgie: přijdou mí kamarádi a pouze ve spodním prádle se políváme majonézou, dokud ji všechnu nespotřebujeme. Jednou přišel i můj bývalý učitel matematiky (a tělocviku), který si moje akce hned oblíbil a nyní na ně chodí pravidelně.
Také jsem trošku závislý na Another Gay Movie, musím se na to podívat aspoň jednou za den, protože tento (ne moc dobrý) film mi dává sílu do života.
A co vy, jakými závislostmi se pochlubíte?
image