Jarmark

6. května 2014 v 18:08 | včemed&jamar&pimouch |  Dopisy
Drahý Dr. Watsone!
Je mi ctí Vám posílat dopisy. To, co moje srdce a můj ptáčínek cítí, když mi odepíšete, je nepopsatelné. Už se moc těším, jakou záhadu budeme řešit dnes. V pátek, v poledních chvilkách, bychom mohli zajet parním vlakem do tamějšího velkoměsta... Určitě víte, co mám na mysli.
Držte se v této hrůzlivé chvíli
PS: Jak to vidíte dnes po práci?

S láskou S. Holmes

Holmesi,
Mohu Vám v klidu oznámit, že mé srdce a samozřejmě i to druhé (jak jste zmínil vy) cítí naprosto to samé. I když musím přiznat, že si nejsem jist, které velkoměsto máte na mysli, ale jsem přesvědčen o tom, že si to ve vlaku opravdu užijeme (nespěchejte na mě) a pomáhat Vám s řešením záhady mi alespoň pomůže přijít na jiné myšlenky. Mimochodem po práci jsem byl domluven na jedné schůzce, ale pro Vás si nějaký čas najdu vždy.

Dr. Watson


Watsone!
Jsem velice potěšen. Tak co si v tom velkoměstě, Watsi, koupíte? ...podprsenku, kalhotky? Já sám ještě váhám. A co ten sobotní den? Nechtěl byste, předrahouškovaný drahouši, podpořit ty chudé bezmocné děti? Co vy na to?

S úctou S. Holmes

Jak už určitě víte, Holmesi, tak ještě opravdu nevím, kolik peněz bude v tu chvíli obsahovat má peněženka, tím pádem ještě nejsem rozhodnut, co si vlastně koupím. Ale vy mi určitě poradíte, viďte? O sobotě zatím nevím vůbec nic. Prozatím je zbytečné se ptát. Při získání jakýchkoliv informací o sobotní události se Vám samozřejmě ozvu. Buďte připraven - na cokoliv.


Watson

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama