Červen 2014

Hagridita neroste na stromech

27. června 2014 v 19:23 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Zkrátka a dobře se vám chystám povědět, že každý prostě nemůže být jako Hagrid. Můžete se snažit sebevíc,ale my Hagridovci a uctívači Hagrida jsme se už narodili s tímto prokletím a došli jsme k názoru, že tato schopnost se nedá nijak napodobovat. Je to velmi choulostivá záležitost, kterou bych rád abyste tolerovali s největším možným pochopením Kdybyste ale tak moc toužili přidat se do našeho tajného spolku, musíte projít těmi nejstrašnějšími zkouškami odvahy, jako je ždímání Hagridova suchého palce nebo milostný souboj mezi Křiklanem a sádelnatým špekem z 2. podlaží.
Jestli vás ještě nepřešla chuť, dovolím si vám představit svého nevěrného a stoprocentně nemravného šestipalcového mužíka, který vás bude po každé takovéto zkoušce trestat šviháním dědečka Rákosníčka přes prdel.V případě zájmu pište na papír svou 2x převařenou krví v plechovém hrnci, ve kterém se předtím vykoupete se svým mrtvým tchořem a zředíte svými výkaly.


A nebo jen vyplňte tento formulář:


Váha [kg]:
Postava:
Orientace:
Etnikum:
Tetování:
Piercing:
Kouření:
Drogy:

Obřízka:
Ochlupení na těle:
Ochlupení pohlaví:

Hledám:

Vážný vztah/Pravidelný sexík/Sex na jednu noc

Pěnové orgie

22. června 2014 v 20:30 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi fotečky

Hlagrid

16. června 2014 v 21:59 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Nevím jak vy, ale já hlasy v hlavě mám, a to dost často. Nejvíce se mi to stává ale ve snech, kdy sním či bdím nebo hním.
Tyto hlasy se rozdělují na vnitřní a vnější. Vnitřní se vás většinou snaží donutit udělat nějakou hloupost, třeba jako vykartáčovat Hagridova kopyta (což už jste vy dávno udělali), a tak to potom dopadá, že se začnete řídit těmi vnějšími, jelikož ty vnitřní už nerespektujete. Nejvíce se ale s vnitřními hlasy setkáte, když trávíte dlouhé chvíle sám v místnosti (nebo se svým podrážděným ot[čím]em - ale to jen ve velmi striktních případech), a tudíž vám nezbývá nic jiného, než se bavit sám se sebou.
S hlasy vnějšími mám poněkud špatné zkušenosti, jelikož poslouchat všechny ty zvuky kolem jako: beraní skřeky, prasečí zvyky, mormoní přežvykování...atd..no nejde mi to do hlavy a pokaždé, když sroluji svůj půvabný obličej, postihnou mě celoživotní následky.Však sex na kanapi mě nikdy neomrzí.

Raúl a jeho světlé chvilky


Líbám Ti (koule)

12. června 2014 v 19:21 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Tak.jsem se rozhodl, že k tomuto tématu by bylo nejlepší přiložit dopis,který jsem napsal před dávnými časy Hagridovi a snažil se ho poslat holubi poštou. Nikdy mi však na něj neodpověděl.


Můj milý Hagrouši cukrouši (teplouši)
Kde jsi, abych se mohl zabořit do tvých chundelatých vousů a sledovat, co za životy se tam zrodily. Chtěl bych tě obejmout kobylím opaskem, abych si neumastil kabát. A dále si nechat narůst kilometrový knír jen abych se ti líbil. Chtěl bych zavítat do tvého obchůdku se smetáky, jen abych ti mohl učesat vlasy.
A každé ráno se probouzet vedle tvého sexy granátku.Markovo záhadné světélko

Specialitka č. 7

6. června 2014 v 20:38 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridí specialitky

-> Pocit tam dole <-

3. června 2014 v 13:58 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Takový ten pocit, když jste osamělý homosexuál a nejvíce vás přitahují hagromušky a otcové. A když se vám do zadku zakousne Jelimán, už nevíte kudy kam a kudy dál.
Jednoho šedivého čtvrtka, když jsem byl se svým otcem na grilovací slavnosti u mých prarodičů, kteří jsou mimochodem taky gayové, se stala věc, na kterou už nikdy nezapomenu. Zrovna když můj otec odešel do potrubí, hledat salámové nože, ocitl jsem se v místnosti sám a přemohl mě pocit naprostého zoufalství. Vypil jsem kbelík svých slin, co leželi na parapetu a přešel jsem na pánské záchodky a našel tam své prarodiče, jak splachují mého otce do jednoho z šesti záchodků, které s kadibudkami nemají absolutně nic společného. Z toho jsem měl opravdu špatný pocit. Už jen nohy mého otce, které kopaly mezi atomu vodíku. Popadl jsem svého kohouta a šel se vymočit, protože otce už nebylo vidět.