Červenec 2014

Edward "Eddie"

28. července 2014 v 17:23 | včemed&jamar&pimouch |  GAYVZOR


V kůži

27. července 2014 v 23:59 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Jednoho svítivého dne jsem si stoupl před zrcadlo, nahý a jak jsem se tak díval, všiml jsem si, že jsem zcela uvězněn. Uvězněn ve vlastní kůži. Byl jsem to totiž já - muž svého těla.
Ošklivé káčátko (buzňátko)

19. července 2014 v 17:53 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Žil byl jeden nádherný muž.A nebyl jen tak ledajaký, bylo hrozně moc pěkný a taky neustále voněl po javorovém medu. Avšak jednoho dne z něj vyrostlo ošklivé káče. Vypadalo asi takto:Nikdo neměl ani nejmenší tušení jak se to mohlo stát, ale stalo se to.

Uprostřed sluneční soustavy se rozkládal veliký pánský dvorec s hlubokými kapsami kolem mechu, na jejichž dnech, ode spou až nahoru, rostl potravinářský průmysl tak vysoký, že pod nejvyššími listy mohly stát malé hagridí děti skrčeny. Rostl tak divoce, že tu bylo jako v nejhustším lese. A veliké labutě pluly kolem něho a hladily je zobáky. A ve čtvrtém podlaží mechové chaloupky se klubala vajíčka. Do zahrady se nahrnulo smetí, které házelo do vody děti s chlebem.
Teplý vítr přinášel z mlžných hloubek vůni řeky a džungle. Mladý popelář, tvář jemnou a žlutou jako citrón, vytruboval na svou promáčklou mosaznou trubku baladu Káčátko a probouzel španělského pasáka, kterému stál.

Na rukou a na nohou se mu podlamovaly kolena a křičel vysokým a pištivým hlasem jako chlap:
"Nechte to bejt! A odteďka není žádná díra zakázaná!!!" A skočil do víru duhy v zacházejícím slunci.

Cumming out

13. července 2014 v 20:32 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Nevíte jestli jste holka nebo kluk?..nezoufejte..ale jestli nevíte jestli jste na holky nebo na kluky...taky nezoufejte, můžete být na oboje.Můj strašlivý a téměř děsivý příběh začíná v jednom z místních chudobinců, kde jsem měl to potěšení vyrůstat. Byl jsem tam šikanován, podceňován, zmrzačován, někdy i znásilňován vedoucím toho, co bych víc než chudobinec nazval veřejný ústav pro smradlavé tchoře (což jsem já nebyl) a co bylo nejhorší - musel jsem předvádět hawaiské tance davům a kupám rozhořčených lidí, kteří na mě po ulici házeli očkem. Byli to zejména turisti, abych řekl pravdu.


Každopádně, žil jsem téměř celý svůj život (asi do svých šestnácti). Když v tom se můj život otočil úplně naruby. Přišel ten den, kdy jsem musel vzít nohy na ramena a začít svůj úplně nový život. A to jen pro to, že jsem přiložil zkažená vejce do omáčky. A teď se dostáváme k jádru příběhu. Když jsem se navrátil do svého domova, první co jsem uviděl, byli moji rodiče, seděli na prahu a loupali brukve. Nevěděl jsem, co na to říct. Hlad jsem měl, ale né na tolik, abych se jim opovážil pomoci. Měl jsem takový pocit, že do této rodiny ani nezapadám. Ale pak jsem se podíval do zrcadla a spatřil jsem sebe, jako gaye, a v tu chvíli jsem omdlel. Probudil jsem se až když jsem se probral a ležel jsem někdě jinde než jsem omdlel. Ležel jsem na jídelním stole a kolem mě stál otec s matkou a ptali se mě proč vypadám docela jako homosexuál. A tak mi nezbývalo nic jiného než se přiznat. Můj otec se náhle usmál a řekl: "Tak to jsi po mně, drahý chlapče!"

První rozčarování nastalo, když si moje matka strhla masku a stal se z ní chlap. Spoustu komplikací se najednou vyřešilo, avšak já byl v nemalém šoku. Netušil jsem, že moje matka není tak docela matka, ale tak trochu i otec. Avšak po minutě zírání do zdi jsem se vzpamatoval a mohl normálně dýchat. Poté můj matko-otec odešel na plastiku a já si chvíli povídal s mým otcem, o kterém jsem se dověděl jednu zajímavou věc. Paměť mého otce je tak dokonalá, že si dokáže vybavit neuvěřitelné detaily událostí, které se staly a dokonce i ty, které se ještě nestaly, ani stát nemusí. A to je na něm tak úžasného. Přál bych si být taky takový.Mark Aneb když se Vám zavlní

8. července 2014 v 7:02 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi fotečky

Můj přítel Vliv

5. července 2014 v 19:14 | včemed&jamar&pimouch |  Hagridovi gaymatička
Vliv je můj idol. Má hnědé vlasy a černý kabát a mokrou pleť.

Oči jako dvě studnice
a na hlavě nosí krabice.
A velkou mašli kolem krku
třpytí se jako v husím brku

Ale nedostavil se mi hrnek na čaj, takže rezignuji na Krétu.

Moje vyznání: