Prosinec 2014

Samoomluva

18. prosince 2014 v 17:58 | Pimouch&Včemed&Jamar |  Hagridovi gaymatička
S mou rodinou mám v poslední době velice napjaté vztahy. Rodiče skoro už nevídám a můj téměř mně se podobající bratr se odstěhoval do neblaze proslulé a chudé čtvrti, kde se po několika neúspěšných dnech, strávených v továrně na dřevěné lokomotivky, začal živit prostitucí.

Z toho by se dalo vyvodit, že tohle je ten důvod proč trpím samomluvou, neboť se nescházím s příbuznými. Ten pravý důvod je ale zcela jiný a naprosto se liší od podobnosti tohoto. Ve skutečnosti mě můj bratr nedávno navštívil a nesl novinu. S nemalým pocitem hněvu, který šel rozpoznat z jeho obličeje plivajícího plameny vzteku, ale také z jeho širokých ramen, bylo zřejmé, že jde o špatné zprávy.

Bratr mi tedy položil ruku na rameno a sklesle prohlásil, že je tu nucen se mnou zůstat, dokud se nevyčistí prach a popel v ulicích. Oba jsme z toho měli smíšené pocity, i když se zdálo, že jsme na tom možná mnohem lépe, než jsme si představovali.


Druhou věcí, kterou trpím, je samoobsluha. Sám se rád obsloužím i v podnicích bez ní.

Veličkost

1. prosince 2014 v 22:21 | Pimouch&Včemed&Jamar |  Hagridovi gaymatička
Mě, jako fyzickou osobu, dělá šťastným tento muž, se kterým jsem měl tu čest péct národní masové muffiny. Jeho maličkosti se nedaly přehlédnout.
Další maličkostí se kterou bych se chtěl s Vámi podělit je neodolatelný výskyt rozkošného stromečku před hlavním vchodem do cukrárny.


Rozsvícený Hagridův strom ve Westwoodu nad Dřevenou Lokomotívkou