Život se snílkem

8. července 2015 v 20:54 | Pimouch&Včemed&Jamar |  Hagridovi gaymatička
Můj život ve snu je vskutku pestrý a zajímavý, ale nikdy se nestane skutečností. Občas bych si přál, aby něco z toho bylo skutečné, ale většinou jsem rád, že to skutečné není, jelikož mám v zadku zapíchané ježčí bodliny ježka, na kterého jsem si ve snu sednul. Byl to docela obyčejný mladý ježek, který vypadal naprosto normálně až na to, že měl na sobě smaragdově zelený plášť A já jsem měl na sobě svetřík značky Kouša. Byl to svetr, který byl upleten z velbloudích kusadel a ze zubních protéz (nepoužitých), tudíž jsem ho schválně nosil na holé tělo.

Jednou se mi ale zdál sen, o kterém jsem si myslel, že to nebyl sen, ale můj skutečný život (a možná i zčásti byl). To jsem se tak jednou procházel v jednom pěkně vytvarovaném panství, když jsem uklouzl na velikém čokoládovém dortu a upadl jsem do nějakého zákopu, ve kterém plavalo 50 malých kachniček z ementálu. Byly by mě bývaly snědly i s vějičkou, ale naštěstí mě zachránil jeden úžasný muž. Měl kolem brady neuvěřitelně mnoho špekovodů, až se lidé nestačili divit. A na hlavě měl pěkně vypasovanou zelenou generálskou čepici. Vedla mu až k pasu a vypadala skoro jako tuřín. Byl to sexy generál Pentagon a zamiloval jsem se do něj, když se mě poprvé dotkl svým pevným břichem až to zadunělo, jelikož se tam nacházel jeho malý leprikon, který vycházel jen za nočního úscvitu, takže nikdy. Strávili jsme spolu opravdu úžasné chvilky, kdy mě vzal na své velitelství a ukazoval mi jeho pětistranné vojenské strategie a jeho velký a houževnatý pohlavní orgán. Chtěl, abych mu na něj zahrál jako na klarinet. Nebylo to jednoduché, ale myslím, že se mi to povedlo. Generál vypadal velmi spokojeně. Dokonce mi za to udělil jakýsi zvláštní odznak ve tvaru pětiúhelníku. Také jsem měl tu možnost mu čechrat jeho smetákovitý knír, kterým onehdá zametával bitevní pole.

Nic dobrého do života mi to ale nepřineslo, jelikož jsem o měsíc později dostal zánět středního oka. Jeho zběhlé nečistůtky se mi zahákly hluboko pod oční blánu a já přestal svět vidět růžově. Ale pouze jen na jeden den.

A pak jsem se náhle probudil v kupce sena u labutího jezera. Na svém palci u kabátu jsem měl ten odznak ze snu. Dodnes nemám ponětí, co z toho byl sen a co ne, ale jedno vím jistě: byl to život ve snu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 agrrrefrit agrrrefrit | Web | 8. července 2015 v 22:11 | Reagovat

Velký bříška a smetáky pod nosem jsou strašně sexy... jen doufám, že to vědí! :-)

2 pavel pavel | Web | 10. července 2015 v 1:16 | Reagovat

Vlastně ani nevíme, jestli ten náš život nesníme. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama